Orjinal after party fikirleri - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Her yönüyle After Party

Uzun süren düğün hazırlıklarının tüm amacı mükemmel ve hatasız bir düğün organize etmek üstünedir.Gelin ve Damat, aylar öncesinden başlayan bu hazırlıklar sırasındaki yorgunluklarını düğün günü eğlenerek taçlandırmak ister.Düğün organizasyonları başlangıç ve bitiş süreleri 5-6 saat içinde geçer.Kokteyl, yemek, takı derken eğlenmek için kalan süre 2-3 saate inmekte.Düğünlerde "after party" organizasyonları bu eğlence süresini uzatmak fikrinden çıkmıştır.

düğün after parti

After party detaylarını birlikte inceleyelim;

After party ne zaman yapılır?
After party zamanlaması düğün sonrasıdır.After party aynı düğün mekanında düğünün devamı gibi organize edilebileceği gibi, bir başka mekana geçiş yapılarakda organize edilebilir.
After party ne kadar sürmeli?
Gruba göre değişsede, after partilerin ortalama süresi 2-4 saat dir.Düğün sonrası yapıldığı düşünüldüğünde, gece 1 'de başlayan bir partinin bitiş zamanı sabahın ilk ışıklarını bulabilmektedir.
After partiye kaç kişi çağırmalı?
Mekan büyüklüğü, ikram için ayrılan içeceklerin yeterliliği, konaklama gibi unsurlar bu sayıyı belirler.
After partide ne tür müzikler çalınır?
Düğünde çalınan müziklere alternatif olarak düşündüğünüz, düğünde çalınmayan (veya çalınamayan) bütün tarzları after partide kullanabilirsiniz.
After partide yiyecek ikramı olmalı mı?
Yemekli bir düğün sonrası yapılan after party organizasyonunda tekrar yemek servisine gerek yoktur.Bunun yerine aparatif ikramlar, çerez, cips, midye, sucuk ekmek, kokoreç servisi yapılabilir.

*Ayrıca partinizi renklendirmek için, peruk, şapka, gözlük, tef gibi objeleri misafirlerinize dağıtabilirsiniz.

düğün eğlencedüğüne doğru
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön