Stüdyo dışında çekilen düğün fotoğrafları. - Dugundavet.com

İçeriğe git

Düğün dış mekan fotoğraf çekimi

Neden gerekli ve nasıl olmalı?

İster yaz düğünü, ister kış düğünü...Artık düğün fotoğrafçılığı, stüdyo çekimlerinin dışında, şehrin ve mekanların farklı güzelliklerinin dekor olarak kullanıldığı, düğün fotoğrafçılığında yaratıcılığı ön plana çıkaran bir meslek oldu.

Stüdyo çekimlerinin kısıtlı ortamlarına göre, dış mekan düğün fotoğrafçılığı daha renkli, daha sempatik ve daha gelin-damada özel.
Size ve düğününüze özel fotoğrafçınız, düğün öncesi başlayan hazırlık aşamalarından, düğün günü bitiminde yüzünüzdeki hem yorgun, hem mutlu ifadeleri, sizin için düğün hikayesi adıyla ölümsüz karelere taşıyor.

düğün hikayesi

Dış mekan fotoğraf çekimi ile ilgili uygun mekan ve alan bulmak için, öncelikle düğün fotoğrafçınız ile konuşun, onun fikir ve önerilerini dinleyin, daha önce çekilmiş düğün fotoğraf görsellerine bakın.
Düğün fotoğraflarınız için istediklerinizi ve istemediklerinizi ifade edin, bu sizin düğününüz ve klasik olmak zorunda değilsiniz.

Yaz mevsiminde özellikle dış mekan fotoğraf çekimi için yer bulmak çok fazla sorun olmaz.Parklar, müzeler, tarihi ev ve sokaklar, saray ve kasırlar, deniz, doğa...yararlanılabilecek fon için düşünülebilir.Kış düğünlerinde ise özellikle hava şartları bu listeyi sınırlayabilmekte.

Düğün fotoğraflarınızı, düğün günü çektirebileceğiniz gibi, düğün telaşından zaman ayıramam derseniz, düğün öncesi veya sonrasında da çektirebilirsiniz.

Düğün fotoğrafları, her zaman hatırlamak istediğimiz çok özel anların belgeleridir.Düğün fotoğrafçınızın önerilerini gözardı etmeden kendi isteklerinizi de belirtmeyi unutmayın.Şapka, şemsiye, gözlük, renkli balonlar gibi objeleri birer aksesuar olarak düğün fotoğraflarınızda kullandırabilirsiniz.
Evcil hayvan besliyorsanız, bu dostalarınızıda, düğün fotoğraflarınızda kullanarak, eğlenebilirsiniz.
Düğün için dış mekan fotoğraf çekimi, klasik stüdyo çekimlerinden farklıdır ve ayrı bir uzmanlık gerektirir, bu ayrımı gözardı etmeyin ve düğün fotoğrafçınızı bu kritere göre seçin.
Düğün hikayesi olarak adlandırılılan düğün fotoğrafçılığı fiyatları, ekip, zaman ve mekanlara göre değişsede ortalama 1.500-TL den başlamaktadır.
Düğününüz için dış mekan çekimi ücreti öderken, fiyata genelde ücretli olan mekan fiyatının dahil olup olmadığını sorun, sürprizle karşılaşmayın.

Mutluluklar...
DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI İÇİN İDEAL MEKANLAR
      
                 Hidiv Kasrı                                            Atatürk Arboretumu                            Haydarpaşa Garı                                       Koç Müzesi
 
          Havagazı Fabrikası                                           Asansör
 
               Seğmenler Parkı                                       Altın Park
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön