Disney karekterli davet organizasyonu - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Disney Temalı Organizasyon

Masal kahramanlarının konu alındığı temalı düğün konseptleri artık hayal değil. Kıyafet, kostüm ve düğün alanı için her türlü aksesuarı temin etmek mümkün. Gelin ve damat olarak ister bir Disney kahramanı olabilirsiniz, isterseniz Disney kahramanlarının olduğu davetliler arasında harika düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Biraz düş gücü ve cesaretle düğün kutlamanız düşerinde ötesinde bir eğlenceye dönüşebilir.

Ana Hikaye
Bu düğün temasında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri, çizgi film karakterleri  yada periler seçiminizi yapmak ve bu seçiminiz doğrultusunda o hikaye konseptini tutarlı bir şekilde tüm düğün organizasyonuna yerleştirmek.
Düğün Yeri
Düğün yeri seçimi ana hikaye doğrultusunda açık, kapalı alan, kır, kumsal veya havuzbaşı olabilir.
Davetiye
Davetiye kartları seçilen ana hikaye ile bağlantılı olarak; hikaye kahramanları veya hikayede geçen eşyalardan herhangi biri olabilir. Örneğin kartın üstüne Winnie The Pooh ve onun favori yiyeceği bal olabilir. Gelin ve damat Aladdin ve Yasemin veya Mickey ve Minnie gibi favori karakterleri de  tercih edebilir ve davetiye dahil tüm düğün organizasyonu bu şekilde düzenlenebilir.


Düğün Kıyafeti
Gelin için Sindirella elbisesi gibi Disney filmlerinden mükemmel bir masal elbise seçilebilir. Ve bu durumda  damat siyah beyaz smokinli romantik Prens olacaktır. Gelin ve damadın kıyafet seçimleri hayalini kurdukları hikaye doğrultusunda tasarlanabilir.
Düğün Pastası
Düğün pastası tasarımlarının bugün geldiği nokta inanılmaz. Düğün pastanız sevdiğiniz çizgi film karakterlerinin üç boyutlu modeli halinde bile yapılabilir. Veya hikayenizdeki bir sahne mesela sihirli kale ve prenses pastanızın üzerinde canlandırılabilir.  Her şey size ve hayal gücünüze bağlı.


Düğün Armağanları
Düğünlerde davetliler için hazırlanmış düğün armağanları dağıtılması çok eski bir gelenektir.  Geleneksel olarak akide şekeri, lavanta kesesi, gümüş para, küçük kutular şeklinde rastlanılan davetli armağanları artık çok daha yaratıcı ve iz bırakıcı nitelikty temalı bir düğün tercih ederseniz misafirlerinize oyuncaklar veya doldurulmuş hayvanlar  hediye edebilirsiniz.

www.dugundavet.com
plaj düğünü konsepti
Saray konsept düğün organizasyonu
Lüks düğün organizasyonu
Doğal düğün organizasyonu
Film karekterli düğün konsepti
Disney düğünü konsepti
retro düğün konsepti
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön