Disney karakterleri ile organizasyon yapmak. - Dugundavet.com

İçeriğe git

Temalı Düğünler

Disney Temalı Organizasyon

Masal kahramanlarının konu alındığı temalı düğün ve davet konseptleri artık hayal değil. Kıyafet, kostüm ve düğün alanı için her türlü aksesuarı günümüzde kolayca temin etmek mümkün. Gelin ve damat olarak ister bir Disney kahramanı olabilirsiniz, isterseniz Disney kahramanlarının olduğu davetliler arasında harika düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Biraz hayal gücü ve cesaretle düğün kutlamanız düşlerinde ötesinde bir eğlenceye dönüşebilir.

disney düğün teması

Ana Hikaye
Bu düğün temasında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri, çizgi film karakterleri  yada periler seçiminizi yapmak ve bu seçiminiz doğrultusunda o hikaye konseptini tutarlı bir şekilde tüm düğün organizasyonuna yerleştirmek.
Düğün Mekanı
Düğün yeri seçimi ana hikaye doğrultusunda açık, kapalı alan, kır, kumsal veya havuzbaşı olabilir.
Düğün Davetiyesi
Davetiye kartları seçilen ana hikaye ile bağlantılı olarak; hikaye kahramanları veya hikayede geçen eşyalardan herhangi biri olabilir. Örneğin kartın üstüne Winnie The Pooh ve onun favori yiyeceği bal olabilir. Gelin ve damat Aladdin ve Yasemin veya Mickey ve Minnie gibi favori karakterleri de  tercih edebilir ve davetiye dahil tüm düğün organizasyonu bu şekilde düzenlenebilir.

disney temalı parti organizasyonu

Düğün Kıyafeti
Gelin için Sindirella elbisesi gibi Disney filmlerinden mükemmel bir masal elbise seçilebilir. Ve bu durumda  damat siyah beyaz smokinli romantik Prens olacaktır. Gelin ve damadın kıyafet seçimleri hayalini kurdukları hikaye doğrultusunda tasarlanabilir.
Düğün Pastası
Düğün pastası tasarımlarının bugün geldiği nokta inanılmaz. Düğün pastanız sevdiğiniz çizgi film karakterlerinin üç boyutlu modeli halinde bile yapılabilir. Veya hikayenizdeki bir sahne mesela sihirli kale ve prenses pastanızın üzerinde canlandırılabilir.  Her şey size ve hayal gücünüze bağlı.

disney düğün teması

Düğün Armağanları
Düğünlerde davetliler için hazırlanmış düğün armağanları dağıtılması çok eski bir gelenektir.  Geleneksel olarak akide şekeri, lavanta kesesi, gümüş para, küçük kutular şeklinde rastlanılan davetli armağanları artık çok daha yaratıcı ve iz bırakıcı nitelikty temalı bir düğün tercih ederseniz misafirlerinize oyuncaklar veya doldurulmuş hayvanlar  hediye edebilirsiniz.

www.dugundavet.com
Kumsal Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Osmanlı Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Film Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Doğal Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Mücevher Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Disney Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Retro Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2019  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön