Çiçeklerin organizasyon içindeki yeri. - Dugundavet.com

İçeriğe git

Düğün Çiçekleri

Kusursuz Düğün Çiçekleri İçin

İster salon düğünü planlayın, ister açık havada bir kır düğünü...Doğru uygulanmış bir çiçek dekorasyonu,
tüm düğünün havasını değiştirir ve unutulmaz bir etki bırakır.
İşte düğün çiçeklerinizin bir profesyonelin elinden çıkmış gibi kusursuz görünmesinin sırları...

1- Çiçek seçimi konusunda açık fikirli olun

çiçek süsleme

"Hayalini kurduğunuz gelin buketini taşıyamamak gelin için cesaret kırıcıdır. Size sunulanı değil, hayal ettiğiniz gelin buketini ısmarlayın.
Şakayıklar,güller, ortancalar, manolya, karanfil, orkide ve daha binlerce çiçek arasından size özel olanını ve size fısıldayanı seçin... "

2- Renkli çiçekler kullanmak konusunda cesur olun...

çiçek süsleme

" Çiçekler sadece kokuları ve cinsleri ile değil, renkleri ile de bir his yaratır, bir duygu, bir izlenim oluşturur ve bir mesaj taşırlar.
Düğün çiçek dekorasyonunuzda onlara güvenin ve onları izleyin. Düğün gününüzde hangi duyguyu taşıyacaksınız. Renginiz hangisi?"

3- Düğün fotoğraflarınızda çiçeklerinizin nasıl görüneceğini düşünün.

"Sizin renkleriniz mor ve beyaz olabilir, ama sadece bu iki rengi kullanırsanız zayıf bir etki elde edersiniz. Gölge ve zıt renkler eklerseniz örneğin bir miktar lavanta, farklı tonlarda yeşil yapraklar ekleyin. İşte çarpıcı ve kusursuz bir buket."

4-Gelin Buketiniz En Önemli Düğün Çiçeğidir.

gelin buketi

" Gelin buketinizi hayal edin. Vazgeçilmeziniz olsun. O sizin; yatağınızın başucundaki komidinin üzerinde, annenizin evinin baş köşesinde, çalışma masanızda, gözünüze her iliştiğinde yüreğinizi iyileştirecek! "

5- Sadelik ve şıklık

"Sınırlı bir düğün çiçek bütçesi, sadece vazgeçmek demek değildir. Daha büyük bir etki için bazen sadece sadeleşmek yeterlidir."
Mevsim çiçeklerini kullanarak,sınırlı bütçelerle rüya gibi bir çiçek süslemesi ortaya çıkabilir.

6- Geri Dönüşüm yapın, atmayın değerlendirin.

"Nikah töreniniz için kullanılan veya tebrik için gönderilen buket, bitki, çelenk kutlama çiçekleriniz, düğün töreninizde için de kullanılabilir.
Düğün resepsiyonunuzda veya masa/sandalye süslemelerinde. Bir düşünün..."

düğün dekor

7- Fazlalıkları atın...

" Düğün bütçeniz her zaman size rehber olsun. Bütün zorluklar ve israflar sınırlarını bilmemekten kaynaklanır. Düğününüzle ilgili ilk hedefiniz imkanlarınız doğrultusunda bir bütçe belirlemek olmalı. Bunun içine gerekenleri ve isteklerinizi koyun. Fazlalıkları atın. İşte kusursuz bir düğün."

8- Klasikler ve hayalleriniz arasına sıkışmayın.

"Bu sizin düğününüz ve sizin beğenmeniz önemli. Gül ve orkide de kullanabilirsiniz elma ve limon da. Kendinizi sınırlamak zorunda değilsiniz. "
Son dönem düğünlerinde, masalarda ve girişte kullanılan meyve, yaprak ve dalları sizde düğün çiçek dekorasyonunuzda uygulayabilirsiniz.

çiçek süsleme

9- Basit düşünün ve yapın...

"Çok kısıtlı bir bütçeniz olsa dahi vazgeçmeyin. Gelin çiçeğiniz için, bir avuç kırçiçeği, bir parça yeşillik ve bir kurdele yeter."

gelin buketi

10-Kiralık düğün dekorasyon objeleri kullanın.

Düğün çiçekleriniz ile uyumlu, düğün dekorasyon objeleri kullanınUrla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön