Düğün de çiçeğin önemi - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Kusursuz Düğün Çiçekleri İçin

İşte düğün çiçeklerinizin bir profesyonelin elinden çıkmış gibi kusursuz görünmesinin sırları...

1- Çiçek seçimi konusunda açık fikirli olun

düğün çiçekleri

"Hayalini kurduğunuz gelin buketini taşıyamamak gelin için cesaret kırıcıdır. Size sunulanı değil hayal ettiğiniz gelin buketini ısmarlayın. Şakayıklar,güller, ortancalar, manolya, karanfil, orkide ve daha binlerce çiçek arasından size özel olanını ve size fısıldayanı seçin... "

2- Renkli çiçekler kullanmak konusunda cesur olun...

düğün çiçek süsleme

" Çiçekler sadece kokuları ve cinsleri ile değil renkleri ile de bir his yaratır, bir duygu, bir izlenim oluşturur ve bir mesaj taşırlar. Düğün çiçek dekorasyonunuzda onlara güvenin ve onları izleyin. Düğün gününüzde hangi duyguyu taşıyacaksınız. Renginiz hangisi?"

3- Düğün fotoğraflarınızda çiçeklerinizin nasıl görüneceğini düşünün.

düğün çiçekleri

"Sizin renkleriniz mor ve beyaz olabilir, ama sadece bu iki rengi kullanırsanız zayıf bir etki elde edersiniz. Gölge ve zıt renkler eklerseniz örneğin bir miktar lavanta, farklı tonlarda yeşil yapraklar ekleyin. İşte çarpıcı ve kusursuz bir buket."

4-Gelin Buketiniz En Önemli Düğün Çiçeğidir.

gelin buketi

" Gelin buketinizi hayal edin. Vazgeçilmeziniz olsun. O sizin; yatağınızın başucundaki komidinin üzerinde, annenizin evinin baş köşesinde, çalışma masanızda, gözünüze her iliştiğinde yüreğinizi iyileştirecek! "

5- Sadelik ve şıklık

düğün çiçek süsleme

"Sınırlı bir düğün çiçek bütçesi sadece vazgeçmek demek değildir. Daha büyük bir etki için bazen sadece sadeleşmek yeterlidir."

6- Geri Dönüşüm yapın, atmayın değerlendirin.

çiçek süslemeleri

"Nikah töreniniz için kullanılan veya tebrik için gönderilen buket, bitki, çelenk kutlama çiçekleriniz düğün töreninizde için de kullanılabilir. Düğün resepsiyonunuzda veya masa/sandalye süslemelerinde. Bir düşünün..."

7- Fazlalıkları atın...

düğün masa çiçekleri

" Bütçeniz her zaman size rehber olsun. Bütün zorluklar ve israflar sınırlarını bilmemekten kaynaklanır. Düğününüzle ilgili ilk hedefiniz imkanlarınız doğrultusunda bir bütçe belirlemek olmalı. Bunun içine gerekenleri ve isteklerinizi koyun. Fazlalıkları atın. İşte kusursuz bir düğün."

8- Klasikler ve hayalleriniz arasına sıkışmayın.

düğün çiçek süsleme

"Bu sizin düğününüz ve sizin beğenmeniz önemli. Gül ve orkide de kullanabilirsiniz elma ve limon da. Kendinizi sınırlamak zorunda değilsiniz. "

9- Basit düşünün ve yapın...

gelin buketi

"Çok kısıtlı bir bütçeniz olsa dahi vazgeçmeyin. Bir avuç kırçiçeği, bir parça yeşillik ve bir kurdele yeter."

10-Kiralık düğün dekorasyon objeleri kullanın.

düğün çiçekleri   düğün çiçekleri   düğün çiçekleri ortanca   düğün çiçekleri


düğüne doğru
Düğün çiçekleri
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön