Düğün ilk dans dersleri. - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Düğün ilk dans

Eşinizle birlikte yapacagınız düğün dansınızda sececeğiniz şarkı kadar yapacagınız dans fiğürleride önemlidir.

Düğün gününüzde bütün bakışlar üzerinizde olacağından,İlk dans konusunda bir an önce bitsede rahatlasak diyenler çoğunlukta olmakla birlikte,
bir dans eğitmeninden yardım almak işinizi kolaylaştırabilir.

Size özel kolay koreografi ile  ilk dans şarkısı  dans eğitmeniniz tarafından da sağlanabileceği gibi, seçtiğiniz bir şarkı için de eğitmeninizden dans figürleri konusunda destek alabilirsiniz.
Klasik bir dans şarkısı ile koreografinizi sergileleyebileceğiniz gibi, iki bölümden oluşan esprili bir gösteri ile hafızalarda yer edebilirsiniz.Ne şanslısınız ki düğün ilk dans dersleri için eskiye oranla birçok dans eğitmeni alternatifi bulunmakta.
Düğün dansı için eğitmeninize giderken düğünde giyeceğiniz ayakkabılarınız ile gitmenizde fayda var.Dans kursunda rahatlıkla yapacağınız hareketler, düğün günü pistde ilk defa giyeceğiniz ayakkabılarınız ile zorlaşıp, konsantrenizin bozulmasına sebep olabilir.
Gelinlik modeli ile ilgili eğitmeninizi bilgilendirmeyi unutmayın.Dansınıza göre gelinlik seçimi yapamazsınız ama dans eğitmeniniz gelinliğinizi ve hareket zorluklarını düşünerek, size müzkemmel bir  dans koreografisi çıkaracaktır.
Düğün dansı için, bir dans kursuna gitmeyi son dakikaya bırakmayın.Ne kadar önce dans dersi almaya başlarsanız düğünde o kadar rahar olursunuz.Eşinizle dans kursu dışında da vakit buldukça prova yapın, iyi prova iyi  sonuç demektir.Düğün mekanında dans pistinizin zemini ve büyüklüğünü gözardı etmeyin, mümkünse düğün günü misafirler gelmeden bir prova alın.
Düğün ilk dans şarkınızı çalacak Dj'e şarkınızı önceden verin ve dinletin.Şarkı başında sahnedeki duruşunuzu ve fianali anlatın, sürprizlerle karşılaşmayın.
En önemlisi, ilk dansınız başladığında pistde koşuşturan çocuklar olmamasına dikkat edin, yoksa işin büyüsü bozulur.
Düğün görevlilerinden bu konuda yardım isteyin.

4-6 dersde ilk dans için yeterli hale geliyorsunuz.Bundan sonrası bol bol prova ...

Ortalama düğün ilk dans şarkı süresi 1,5 - 2 dk.

Dans dersi süresi 1-2 saat...

Dans dersi ücretleri ise 400-800 TL aralığında ...

Mutluluklar ...

 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön