Hazır ve özel tasarım davetiyeler - Dugundavet.com

İçeriğe git

Düğün Davetiyesi

İster el yapımı özel tasarımlar, ister hazır modeller...
Davetiyeniz düğününüzün duyurusudur.Sizi yansıtmalı, zevkinizi ifade edebilmelidir.

Davetiyenizin rengi, yazı stili, tarzı, ve hitabı ile düğün gününüz ile ilgili diğer ayrıntılarla uyum içerisinde olmalıdır.
Yüzlerce davetiye modeli arasında karar vermek zor olsada, en çok tercih edilen ve her yıl trend olan davetiye modelleri arasında seçim yapmak,
biraz daha kolay olabilir ve seçim yapma sürenizi kısaltır.
Son yıllarda gelin ve damat adayları yapmış oldukları mesleklerinide davetiyelere yansıtarak ayrı bir trend oluşturdular.
Müzisyen, film yapımcısı, inşaatçı, galerici ... İşiniz ne olursa olsun, biraz beyin fırtınası yaparak bunu düğün davatiyenize yansıtabilir, düğünden sonrada saklanacak bir hatıraraya dönüştürebilirsiniz.Düğün davetiyeniz kadar, davetiyenizi içine koyacağınız zarfın model ve renginide gözardı etmeyin.
Davetiyenize ayırdığınız zamanı, davetiye zarfınızada ayırın, uyum önemlidir.
Davetli isimlerinin zarf üzerine yazımında "kaligrafi"den yararlanmanız şık ve prestijli duracaktır.Profesyonel Kaligrafi ustalarından bu hizmeti alabilirsiniz.
Kaligrafi ustaları yazının görsel zenginliğini arttırmak için genelde yaldızlı mürekkepler tercih ederek, düğün zarfını ilk bakışta etkileyici bir modele dönüştürmekteler.Aynı uygulamaları düğün organizasyonunuzda yönlendirme ve masa kartlarınada uygulayabilirsiniz.

Davetlileriniz için düğün tarihiniz önemlidir, bu nedenle davetiyelerinizin dağıtım zamanlamasına önem veriniz.Özellikle yaz düğünlerinde okul tatilini gözönünde bulundurmanızda yarar var.


Davetiye Modelleri
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön