Trash and dress nedir? Nasıl uygulanır? - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Trash and Dress Fotoğrafları

Kirlenmek güzeldir…

Düğün günü çekilen fotoğraflarda tüm gelin ve damatlar olabildiğince rahat ve doğal pozlar vermek, ve bunu düğün fotoğraflarında görmek isterler.
Makyajım akmış mı?, ayakkabımın boyası nasıl?, saçım nasıl duruyor?, bu ve benzeri soruları çoğaltabiliriz, tabii bu soruların bizde yarattığı ve fotoğrafa yansıyan endişelerimizi de…

                   

Oysa Gelin ve Damat olarak düğünden sonra bütün stresimizi ve yorgunluğumuzu atmış ve rahatlamış oluruz.Üstelik gelinlik ve damatlıklada işimiz bitmiş olur.
Peki, Aylar öncesinden özene bezene seçtiğiniz gelinliğinizi kirletmeye ne dersiniz? 2013 yılında dünyada popüler olmaya başlayan bu trend ( trash and dress ) ile düğünden sonra tavan arasına kaldırmayı düşündüğünüz gelinliğiniz ile sıra dışı fotoğraflar çektirebilirsiniz.Üstelik tarifsiz bir şekilde eğlenerek ...
İsterseniz gidin bir sahile kumlarda yuvarlanın, ister eşinizle paintball oynayın yada alın domatesleri elinize kim kime denk getirirse...Fena fikir değil diyorsanız, tekrar gelinliğinizi giyerek üstelik öyle fazla makyaj ve kuaföre gerek duymadan 2.bir  çekim yapmaya ne dersiniz?
Düğün fotoğrafçınız ile bu fikrinizi paylaşın, onun önerilerini de dinleyin.Düğün sonrası balayına çıkmayı planlıyorsanız, gelinlik ve damatlığıda yanınıza alıp, balayı mekanında da trash and dress çekimleri yapmanız mümkün.
Bol bol stres atacağınız, ilerde iyiki yapmışız diyebileceğiniz pozlar verin, gülün, eğlenin…

 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön