En iyi düğün fotoğrafçıları - Dugundavet.com

İçeriğe git

Düğün Fotoğrafçıları

Düğün gününüz, öncesi, sırası ve sonrası ile daha sonra tekrar tekrar anmak isteyeceğiniz bir gündür. Düğün  organizasyonunun her anının profesyonel düğün fotoğrafçıları tarafından özenle fotoğraflanması ve kayıt edilmesi önemlidir.

Günümüzde herkesin artık dijital foto/video makinesi bol miktarda olsada, düğün fotoğraflarında detaylar ve çekim kalitesi önemlidir ve riske edilmemelidir.
Düğün fotoğrafçılığı profesyonel bir iş koludur.Elinde her fotoğraf makinesi olanın, profesyonel fotoğrafçı olmadığını unutmayın. Düğün fotoğrafçınızın gelişen teknolojileri işine yansıtması, disiplinli ve farklı çekim tekniklerini kullanması, dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir kaçıdır.

Tecrübeli bir ekip ve kaliteli ekipmanla çalışan profesyonel fotoğraf ve video servisi bu ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

düğün foto

Düğün mekanınızda organizasyon öncesi dış çekim yapabileceğiniz gibi, bir çok tarihi mekan, park, müze vb.mekanlar bu çekimler için yerlerini kullandırtmaktadır.Bu konu ile ilgili makalemizi okuyarak DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI İÇİN İDEAL MEKANLAR hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Profesyonel düğün fotoğrafçılarının fiyatları, verdikleri hizmete ve zaman aralığına göre farklılık göstermektedir.
Düğün bütçenizden önemli bir miktarı düğün fotoğraf, video çekimine ve düğün albümüne ayırmak zorunda kalabilirsiniz.Düğün fotoğrafçınız ile yapacağınız verimli bir toplantı, ne kadar ödeme yapacağınızı hesaplamanıza yardımcı olur, sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Düğün fotoğrafçısı seçimi

Düğün fotoğrafçınızı seçmeden önce, daha önce yapılan işlerden örneklere bakmanız, karar vermenizi kolaylaştıracaktır.Düğün fotoğrafçınızın sosyal medya hesaplarını takip etmek, yapılan işleri ve yorumları görmek, kendisi hakkında kafanızda bir fikir oluşmasına katkı sağlar.Ayrıca ve en önemli faktörlerden biri de fiyatlandırmadır.Düğün fotoğrafçılarının ücretleri belkide eleme yapmanızda en belirleyici unsur olabilir.
Düğün fotoğrafçılarından bir çok hizmeti bir arada almanız mümkün. Gelin ve Damat dışçekimleri, düğün organizasyon çekimleri, save the date çekimleri ve crash and dress çekimleri bunlardan bazıları.Düğün öncesinden başlayan fotoğraf çekimleri, düğün sonunda yüzlerce kare olarak önünüze gelecektir.İşinin uzmanı bir düğün fotoğrafçısının çektiği bu fotoğraflar arasında seçim yapmak bir hayli zor olabilir.

Düğün Hikayesi

Düğün fotoğrafçıları "düğün hikayesi" adıyla son yıllarda popüleritesi artan, farklı ve size özel bir çekim modeli uygulamaktalar.Düğün günü bütün hazırlık aşamalarında yanınızda olan fotoğrafçınız ve video kameremannınız ile kuracağınız diyalog önemlidir ve tüm güne yansır.Düğününüz için tek bir düğün fotoğrafçısı ile çalışabileceğiniz gibi, düğünü ve düğün öncesini ayırıp, iki farklı fotoğrafçı ile de çalışabileceğinizi unutmayın.
Bir ekip tüm düğünü fotoğraf ve video ile kayıt ederken, diğer ekip düğün günü evden başlayıp, kuaför, dış çekim, yolculuk, gelin odası çekimleriniz mükemmel bir düğün hikayesine dönüştürebilir.
Düğün hikayenizi görsel olarak zenginleştirmenin bir diğer faktörü ise Dron ile çekim.Peki nedir bu dron çekimi ve dron kiralama fiyatları ne kadardır?Dron ile çekim

"Omuzdan kamera ile düğün videosu çekmek tarih mi oluyor?"
Tematik konseptlerin popüler olduğu düğün fotoğrafçığı sektöründe, son yıllarda büyük talep gören dron ile video çekimi fazla talep görmekte.
Video klipler oluşturmakta kullanılan Dron, üzerinde kamera bulunan bir nevi helikopter.150 metre ile 1000 metre yükseğe çıkabilen bu aletler ile,
düne kadar mümkün olmayan açı ve yüksekliklerden muhteşem fotoğraf ve videolar almak mümkün.Yükseklik ve görüntü kalitesi aynı telefonlarımızda olduğu gibi fiyatları ile paralel.Dron kiralamadan önce daha önce farklı dronlar ile çekilmiş video ve fotoğraflara göz atın, kıyaslama yapın.Hassas bir yapıya sahip olan Dron'ların bozulma, şarj problemi gibi aksaklıklarla karşılaşabileceğini göz ardı etmeyin, yedek isteyin.
Dron kiralam fiyatları, tamamen görüntü kalitesi ile parelel hareket eder.Ortalama 1500_TL ye, orta kalitede bir Dron'u kiralayabilirsiniz.


Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön