Elite Davet Organizasyon - Dugundavet.com

İçeriğe git

İşinin Uzmanı / Davet Organizasyon

Elite Davet

Düğün ve davetlerin mükemmel olmasında davet organizasyon firmalarının önemi yadsınamaz.Düğün mekanının dekorasyonunda, birbiriyle uyumlu renkler, konsepte uygun objeler, bilgi ve tecrübe ile davetinize yansır.
Düğün Davet Sektöründe önemli bir yeri olan, bu alanda köklü firmalardan Elite Davet kurucuları ile sizin için söyleştik;

Kaç yıldır davet sektöründesiniz?
25 yılı aşkın süredir davet sektöründeyiz.

Davet yapmayı planlayan çiftler,davet firmasını seçerken öncelikle nelere dikkat etmeli ?
Öncelikle firmanın bu sektörde ki geçmişi önemli..Tecrübe asla yabana atılmaması gereken bir unsur.. Bunun dışında  bizim hep söylediğimiz bir şey vardır,firmadan içeri girdiğinizdeki  izlenimler ve enerji…bütün bunlar olumlu ise doğru yerdesiniz demektir.

Davet öncesi koordinasyon toplantısı yapılmalımıdır?
Yapılmalıdır.Ama malesef bir çok düğün  mekanı böyle bir toplantıyı henüz benimsememiştir.Bu tür toplantılar daveti birlikte gerçekleştirecek (müzik,fotoğraf,süsleme gibi) firmaların birbirlerini tanıyıp, daha koordineli çalışmalarını sağlıyor.

Çiftler davet bütçesi oluştururken organizasyon kısmında önceliği nelere vermeliler?
Davetin tecrübeli ellerde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi en önemlı kısım.Daha sonra detaylar gelir ki,bu da kişiye göre değişir.Ama bizim olmazsa olmaz dediğimiz şey her davette çok çok taze çiçekler kullanılmasıdır..Dünyanın en güzel kumaşlarını,en güzel aksesuarlarını da kullansanız eğer çiçek,taze ve canlı değilse olmaz…

Yaz ve kış düğünleri arasındaki göze çarpan dekoratif farklar nelerdir?
Yaz düğün konseptleri  kışa göre  tabiî ki çok daha  renkli, çok daha  hareketli  oluyor…Bunu davete katılanlarda bile gözlemleyebilirsiniz.Kış düğünleri ise  kapalı mekanlarda yapıldığından, eğer bütçe sınırlıysa mekanın dekorasyon ve renklerine uygun olarak hazırlanması gerekir.Ama rahat bütçelerle yapılabilecekler sınırsız… istenirse kış ortasında yazı bile yaşatabiliriz…

2018 davetleri nasıldı , 2019 beklentileriniz.
Bizim açımızdan 2018, çok renkli davetlerin olduğu bir sezon oldu.Bu sezonda davetlerde farklı masalar kullandık. Şöyle ki; yuvarlak,uzun ve kare masalar , bunlar üzerindeki farklı objeler,tavan aydınlatmaları,farklı oturma gurupları, bir köşede kahve,çay ve şeker barı davetlerimize çok daha hareket ve canlılık kattı. 2019 sezonunun çalışmaları hızla devam etmektedir.

Kaç kişiye hizmet verilebiliyorsunuz?,Aynı anda kaç organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.İstanbul  dışına servisiniz var mı?
Elite davet butik tarzı çalışan bir firmadır. Büyük bir depoya sahip olup,kullandığımız malzemeler tamamen kendimize aittir.Dolayısıyla kişi sayısı olarak 1500-2000 kişilik kapasiteye sahibiz.Ancak mecbur kaldığımız durumlar dışında,kaç kişilik olursa olsun günde bir davet yapıp, bu davetle bütünleşerek çalışmayı prensip edindik.

Elite davet olarak,
Davet sahiplerine arzuları doğrultusunda konsept düğünler de yapmaktayız.
Konsept düğünler için, diğer davetlerimizden daha farklı çalışmalar yapmak, ayrı bir yaratıcılık ve özel malzemeler gerekmektedir.
Başlangıçta davet sahibinin istediği tarz araştırılır.
Bu tarz ile mekanın durumu ve uygunluğu da göz önüne alınarak, özel projeler, çizimler ile birlikte bir bütçe oluşturulur ve  sunum dosyası hazırlanır.
Konsept oluşturulacak düğünlerde süreç, diğer organizasyon hazırlıklarına göre daha uzun zaman ve daha çok emek ister.Dolayısıyla konsept düğün isteyen davet sahiplerinin zaman açısından daha özenli davranmalarını öneririz.
Bu tarz davetlerde isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir.Siz tarzınızı belirleyin, biz gerçekleştirelim.

Dugundavet.com olarak size ve ekibinize başarılı organizasyonlar diliyoruz.


Bilgi için; www.elitedavet.com

Diğer  "İşinin Uzmanları"

Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2019  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön