Film karakterlerini düğünüzde kullanmak istermisiniz? - Dugundavet.com

İçeriğe git

Temalı Düğünler

Film Temalı Düğün

Film karekterli düğünü organizasyonu misafirleriniz ve sizin için unutulmaz bir düğün olabilir. İster kır düğünü playın, isterseniz bir salon düğünü.Sevdiğiniz film karekterlerinin kostüm, dekor ve objelerini her düğün alanında uygulayabilirsiniz.
En çok tercih edilen filmler; Star wars, Karayip Korsanları, Superman, Adams family...

Düğün yeri
Deniz kenarında bir plaj, yemyeşil bir bahçe yada kapalı bir salon, düğün organizasyonunuz için her türlü ihtiyaç ve isteğinize cevap verecek duruma dönüştürülebilir. Mekanın özelliklerine göre gündüz veya gece düğün seçimi yapabilirsiniz.Gece düğünü yapmayı  planladıysanız, konuklarınız için gece konaklama alternatifi de hazırlamalısınız.

film karekterli düğün

Davetiye
Film temalı düğün davetiyenizde, hayranı oldugunuz ana karekterlerin resim veya karikatürleri,filmi anımsatacak her türlü sembol, resim, kabartma deseni kullanılabilir.Düğün davetiyenizin kendisini, filmden filmden bir obje yada sinema bileti şeklinde tasarlatabilirsiniz.

Düğün Kıyafeti
Düğün kıyafet seçimi, hangi filmi tema olarak kullanacağınız ile birlikte çeşitlendirilebilir.Bu düğün için hem davetliler hem de gelin ve damat da alışkın olduğumuz düğün giysilerinden daha farklı giyinmelidir.Star wars temalı bir düğünde, artık kolaylıkla bulabileceğimiz ışın kılıçları ve maskeler ana malzeme olarak kullanılabilir.Yüzüklerin efendisi filmi için pelerin, kılıç(tahta), taç,şapka, kürk, kemer, çizme gibi aksesuarlarla kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.
Elvis temalı bir düğünde hiç kuşku yokki en kolay aksesuar, gözlük olabilir.

star wars temalı düğün

Düğün Armağanları
Film temalı düğününüzün anısı olarak misafirlerinize çok değişik ve alternatif armağanlar verebilirsiniz.Filmi hatırlatan küçük magnet , filmin A4 boyutunda afişi, baskılı bir kupa bardak, tişört ve benzeri objeler düğününüzden yıllarca sonra dahi düğününüzün anısı olarak saklanacaktır.

Düğün Şöleni
Düğün yemeğinin, düğün ana teması ile bir ilişki içinde olması şart değil.Beyaz veya kırmızı et tercihli bir düğün yemeği menüsü sırıtmayacaktır.Düğün pastasını günümüzde sayıları bir hayli fazla olan usta düğün pastacılarına temalı olarak hazırlatabilirsiniz.

star wars temalı düğün

Düğün Dekorasyonu
Düğün Mekanınızın girişinden itibaren davetlilere düğün konseptinizi yaşatmalısınız.Film temalı bir düğünde karşılama hosteslerinin kıyafetlerinden itibaren düğün temanızı vurgulamalısınız.Davetlileri düğün alanına ilk girişte kostum, dekor, ışık ve müzikle şaşırtmanız ve düğünün havasına sokmanız mümkün.
Star wars, Yüzüklerin efendisi, Elvis, Superman temalı bir düğünde, masa şamdanı, peçetelik, sandalyelere takılmış film karekterlerinin oyuncakları orjinal durabilir.

Nikahın kıyılacağı bölümde ve nikaha gelişte gelin damada eşlik eden film kostumlerini giymiş karakterler güzel fotoğraf verecektir.
Yumuşak ve romantik bir atmofer için kumaş, tül ve şifonlarla kaplı sütunlar, mumlar ve fenerler kullanılabilir.

Düğün kutlamasında, ses ve müzik organizasyonu için  DJ, kostümlü bir orkestra, filmin ana temasına uygun giyinmiş görevliler kiralanırsa, düğününüz hayallerinizi ötesinde izler bırakabilir.

www.dugundavet.com
Kumsal Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Osmanlı Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Film Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Doğal Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Retro Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Disney Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Mücevher Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2019  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön