Her zevke ve bütçeye uygun alyans modelleri - Dugundavet.com

İçeriğe git

Alyans Modelleri

Birlikteliği ve bağlılığı sembolize edecek bir alyans seçimi yapmak, gelin ve damat adayları için hiçde kolay değil.Altın veya gümüş klasik bir alyans almak bile bazen çiftler arasında fikir ayrılığına sebep olabiliyor.Alyansınızı parmağınıza takıp nasıl durduğuna bakmadan karar vermek zor olsa bile, kuyum alış verişine giderken, daha önce beğendiğiniz bir alyans modelinin fotoğrafı ile gitmek, size zaman kazandırabilir.
Klasik alyans modelleri dışında her yıl farklı trendler ön plana çıkmakta.İşçiliğin sanata dönüştüğü sektörde, klasik alyanslar hiç bir zaman modasını kaybetmesede, yeni alyans modellerine duyarsız kalmak mümkün değil.Üstelik klasik alyanslara küçük dokunuşlarla kazandırılan modern çizgiler çiftler tarafından rağbet görmekte.
Gelin ve damat adaylarının ilişki durumlarının gelişimine göre parmağa takılan yüzüklerde yer değiştirir.Yüzüklerin takılı olduğu el, ilişkinin hangi evrede olduğunun bilinmesi açısından önemli bir semboldür.

Söz yüzüğü, nişan yüzüğü hangi parmağa takılır? En çok merak edilen sorulan başında geliyor.
İlişkinin ilk evresinin sembolü niteliğindeki söz yüzükleri, kadın ve erkektede sağ ele takılır.
Nişan ve söz törenleri ayrı ayrı yapıldığı gibi, bazen birarada yapılabiliyor.Söz ve nişan birarada yapılacaksa, tek bir yüzük takılabilir.
Ayrı bir nişan töreni ile söz yüzükleri yerine yeni nişan yüzüğü takılaksa yine aynı ele yani sağ ele takılır.Nişan yüzüğü, çiftlerin evlilikten bir önceki aşamada olduğunu ifade eder.


Alyans, tektaş, söz yüzüğü, hangisi ne zaman alınır?, hangi parmağa takılır?


Pırlanta alırken nelere dikkat edilmeli?
Kesimi,karat değeri ve daha fazlası ...

Pırlanta temizliği nasıl olmalı?
Nasıl muhafaza edilmeli?
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön