Düğün dış çekim mekanı - Dugundavet.com

İçeriğe git

İstanbul Hidiv Kasrı

100 yılı aşkın süredir, tüm ihtişamıyla ayakta duran Hidiv Kasrı, bahçe peysajı ve mimarisi ile düğün fotağraflarınız için ideal dış çekim mekanlarından.
Gelin ve damat adaylarının Hidiv Kasrı'n da düğün fotoğraf çekimi yapılabilmesi için randevu almaları ve sözleşme yapmaları gerekiyor.
Düğün koşuşturmalarından vaktim yok derseniz, bu prosedürle fotoğrafçınızın ilgilenmesini talep edebilirsiniz.
Özellikle yaz düğünlerinde fotoğraf çekimleri için yoğun ilgi gören mekanda randevu zamanlamasını, bir kaç ay öncesinden yapmakta fayda var.
Düğün fotoğrafları çekimi için düşünülen bir çok mekanda kişi sayısı sınırlaması varken, Hidiv Kasrı'n da böyle bir sınırlama yok.(abartmamak şartıyla).
Ortalama 2,5 saat ile sınırlı zaman için Hidiv Kasrı'n da ödemeniz gereken fiyat, 1.750-TL (2018 için geçerli).Bu ücreti ödediğinizde tüm açık ve kapalı alan da fotoğraf çekimi yapmanız mümkün.İstanbul'un popüler düğün dış çekim mekanlarından olan Hidiv Kasrı'na aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon için; 444 66 44
DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI İÇİN İDEAL MEKANLAR
      
                 Hidiv Kasrı                                            Atatürk Arboretumu                            Haydarpaşa Garı                                       Koç Müzesi
 
          Havagazı Fabrikası                                           Asansör
 
               Seğmenler Parkı                                       Altın Park
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2019  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
(552) 420 55 35
İçeriğe dön