Gelin adayları için uygulanabilir makyaj teknikleri. - Dugundavet.com

İçeriğe git

Makyaj Trenleri ve Uygulama Teknikleri

Makyaja hazırlık
Gelin adaylarının makyaja başlaman önce yapmaları gereken en önemli detay, ciltlerini nemli hale getirmeleridir.Cildinizi bir tuval gibi düşünürsek, her gün bu tuvale resim yapıyoruz.Zemin ne kadar pürüzsüz olursa resim o kadar güzel görünür.
Günümüzde tüm makyaj markalarının ürün gamında bulunan" cildi makyaja hazırlayan" primer ürünler mevcut.Gözenekleri doldurup, cildi matlaştıran bu ürünleri kullanarak cildinizde kapatmak istediğiniz bölgeleri düzeltip makyaja hazırlayabilirsiniz.

gelin makyajı

Makyaj trendlerinde, güçlü kadın imajı ön planda.Mat kırmızı dudaklar tercih ediliyor.Geçmiş yılların çalı kaşları bu yıl yerini daha düzgün ve temiz alınmış kaşlara bırakıyor.
Highlighter uygularken amaç, teninizi nemlendirmişsiniz hissi vererek yansıtıcı bir nem görüntüsü kazandırmaktır.Bu yıl, bu trend out, artık daha sade ve doğal ciltler tercih ediliyor.
Bu yıl gözlerde kahve-gri tonlar öne çıkıyor.Siyahsız yapamam derseniz, kalem çekip biraz dağıtarak kullanabilirsiniz.Günlük hayatta bunu tamamalamak için mat bir ruj ve maskara yeterli olacaktır.

makyaj da son trendler

Makyaj da yüz şekli ve ten rengi belirleyici rol oynar.Sıcak tonlara sahip gelin adayının , trend renk pembe diye pembe allık kullanması yanlıştır.

Yanlış uygulanan bir diğer konu da fondötendir.Fondöten ciltteki lekeleri kapatmak için kullanılıyor oysa cilt rengini dengelemek için kullanılmalı.Lekeleri kapatmak için "concealer" kullanılabilir.Aynı zamanda yüzünüzdeki ifadeyi ve bakışlarınızı belirginleştirmek için ideal bir üründür.Likit bir ürün olduğu için fondöten ile beraber doğal sonuç vermesi için fondötenden hemen sonra kullanılması iyi sonuç verir.

Düğün günü bir gelinin çantasında mutlaka, kirpik kıvırıcısı, maskara, dudak parlatıcı ve renkli nemlendirici bulunmalıdır.
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2018  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön