Kısa boylular için gelinlik önerileri - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


KISA BOYLU GELİN ADAYLARI NASIL BİR GELİNLİK TERCİH ETMELİ?

Her gelinin hayalinde bir gelinlik modeli vardır.Ancak, vücut yapımıza uygun, yakışan, taşıyabileceğimiz bir gelinlik modeli tercihi yapmak doğru olandır.
Manken üzerinde oldukça alımlı duran bir gelinlik modelini ne kadar taşıyabiliriz? Hayatınızda ilk defa giyeceğiniz gelinliğinizin seçimini, vücut yapınıza göre yapmak, seçiminizi kolaylaştıracaktır.
Yanlış gelinlik tercihi ile kısa boylu gelin adayları, boylarını daha da kısa gösterebilirler. Bu hataya düşmemek için uygun gelinlik modelleri tercih edilmelidir.
Uzun boylu gelin adaylarının tercih ettiği gelinlik modellerinden uzak durmak, ilk kriteriniz olmalı.
Düğün gününüzde, tüm güzelliğinizi sergileyecek, fazla detayı olmayan, az dantelli, şapkasız gelinlikler sizin için uygun olabilir.

kısa gelinlik

Kısa boya sahip gelin adayları , gelinliğin yaka kısmında straplez yerine V yaka tercihi yapmalılar.Bu seçim boyun bölgesinin uzun ve alımlı gözükmesini sağlacaktır. Askılı gelinlik modelleri tercih eden gelin adayları, kalın askılar yerine ince askılar tercih edilmelidir.
Kısa boylu gelinler yüksek belli gelinlik modeli tercih etmeli, bu şekilde bacak boyu daha uzun gözükecektir.Gelinlik seçimi yapılırken mutlaka basenden sonra bollaşan gelinlik modellerinden uzak durulmalı, bu tip bir seçim bacak boyunu olduğundan kısa gösterecektir.Ayrıca bir diğer ayrıntıda belden kabarık gelinlik modellerinden uzak durulmalıdır, bu tip bir seçimde boyu olduğundan kısa gösterir.
Kısa boylu gelin adayları, A kesim bir gelinlik modelini tercih edebilirler ancak eteğin çapı çok fazla geniş olmamalı.Ayrıca etek uçlarında dikkat çekici işlemler ile fazla olmamalı, dikkatler bu bölgeye çekilmemelidir.
Kısa boylu gelin adaylarında eğer vücut yapısı kendi içinde orantılı ise balık tip gelinlik modelide tercih edilebilir.Güzel bir topukla bu modeli desteklediğinizde mükemmel bir sonuç almamanız imkansız.

Mutluluklar ...

Dugundavet.com

 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön