Kısa boylular için gelinlik önerileri - Dugundavet.com

İçeriğe git


KISA BOYLU GELİN ADAYLARI NASIL BİR GELİNLİK TERCİH ETMELİ?

Her gelinin hayalinde bir gelinlik modeli vardır.Ancak, vücut yapımıza uygun, yakışan, taşıyabileceğimiz bir gelinlik modeli tercihi yapmak doğru olandır.
Manken üzerinde oldukça alımlı duran bir gelinlik modelini ne kadar taşıyabiliriz? Hayatınızda ilk defa giyeceğiniz gelinliğinizin seçimini, vücut yapınıza göre yapmak, seçiminizi kolaylaştıracaktır.
Yanlış gelinlik tercihi ile kısa boylu gelin adayları, boylarını daha da kısa gösterebilirler. Bu hataya düşmemek için uygun gelinlik modelleri tercih edilmelidir.
Uzun boylu gelin adaylarının tercih ettiği gelinlik modellerinden uzak durmak, ilk kriteriniz olmalı.
Düğün gününüzde, tüm güzelliğinizi sergileyecek, fazla detayı olmayan, az dantelli, şapkasız gelinlikler sizin için uygun olabilir.

kısa boylular için gelinlik modelleri

Kısa boya sahip gelin adayları , gelinliğin yaka kısmında straplez yerine V yaka tercihi yapmalılar.Bu seçim boyun bölgesinin uzun ve alımlı gözükmesini sağlacaktır. Askılı gelinlik modelleri tercih eden gelin adayları, kalın askılar yerine ince askılar tercih edilmelidir.
Kısa boylu gelinler yüksek belli gelinlik modeli tercih etmeli, bu şekilde bacak boyu daha uzun gözükecektir.Gelinlik seçimi yapılırken mutlaka basenden sonra bollaşan gelinlik modellerinden uzak durulmalı, bu tip bir seçim bacak boyunu olduğundan kısa gösterecektir.Ayrıca bir diğer ayrıntıda belden kabarık gelinlik modellerinden uzak durulmalıdır, bu tip bir seçimde boyu olduğundan kısa gösterir.
Kısa boylu gelin adayları, A kesim bir gelinlik modelini tercih edebilirler ancak eteğin çapı çok fazla geniş olmamalı.Ayrıca etek uçlarında dikkat çekici işlemler ile fazla olmamalı, dikkatler bu bölgeye çekilmemelidir.
Kısa boylu gelin adaylarında, eğer vücut yapısı kendi içinde orantılı ise balık tip gelinlik modelide tercih edilebilir.Güzel bir topukla bu modeli desteklediğinizde mükemmel bir sonuç almamanız imkansız.

Mutluluklar ...

Dugundavet.com
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2019  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
(552) 420 55 35
İçeriğe dön