Otelde düğün yapmanın avantajları. - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Otelde düğün organizasyonu

Sundukları avantajlı düğün paketleri göz önüne alındığında, Oteller yaz-kış en çok tercih düğün mekanlarıdır.
Peki nedir bu avantajlar ve faydaları ;
*Düğün mekanınızı görmek ve bilgi almak için Otele girişinizde sizinle ilgilenen, dinleyen ve önerilerde bulunan bir düğün asistanınız var.
Düğün asistanınız, organizasyonun her aşamasında yanınızda, yanınızda olmadığı zamanlar bir telefonla ulaşbileceğiniz uzaklıkta...
Bir çok otelin kendi bünyesinde bulundurdukları profesyonel ses ve ışık sistemleri sayesinde ağır bir faturayı elemiş oluyorsunuz.Otellerin bir çoğu bu hizmeti düğün paketi ile verdiklerinden ayrı bir ücretlendirme yapılmıyor.
Yine bir çok Düğün Oteli çalıştıkları müzik organizasyon firmalarına sizi yönlendirerek, sürprizlerle karşılaşmamanızı sağlıyorlar.İsterseniz kendi düğün orkestranızı ve Dj'iniz getirebiliyorsunuz.Boş bir mekanı peri masalına çeviren düğün dekorasyon firmaları da yine düğün otellerinin portföyünde bulunuyor.Birden fazla tedarikçi firma alternatifi sunarak, fiyat ve hizmet karşılaştırması yapma imkanı bulabilirsiniz.Bu aşamada Otelde geçmişte yapılan organizasyonlara göz atmak işinizi kolaylaştırıp, zaman tasarrufu sağlayacaktır.
Düğünün her aşamasının kayıt altına alınması ve benzersiz fotoğraflar için çalışacağınız düğün fotoğrafçısı için çabalamanıza gerek yok.Düğün Otelinizin anlaşmalı olduğu firmadan her konuda destek almanız mümkün.Yine geçmiş düğünlerden görsellere göz atmak faydalı olacaktır.5 yıldızlı düğün otellerin mutfaklarında bulunan "patisserie" departmanları sayesinde düğün pastanız için arayışa girmanize gerek yok.İçerik ve görsel zenginliğe sahip pasta modelleri arasından seçim yapmak, işin en keyifli yanlarından biri.

Düğün tedarikçi firmalarının ( fotoğraf, müzik, dekorasyon ) tanıtım ofislerinin, otel bünyesinde bulunması,
gelin ve damat adaylarının mesailerinden kısıp, farklı yerlerde toplantı almasına imkan vermez, zamanı efektif kullanılmasına olanak verir.
Düğün hazırlıkları aşamasında kullanabilmeniz için Gelin ve Damat odası ile aile yakınları için Oda temini düğün paketlerinin pek çoğunda bulunmakta.Düğün sonrası konaklama için size özel bir oda, evliliğinizin ilk günü kahvaltı, ücretsiz spa hizmeti ve 1.yıldönümünüzde akşam yemeği, avantajlı otel düğün paketlerinden sadece bazıları ...


 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön