Teknede düğün organizasyonu detayları - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Teknede davet organizasyonu

İstanbul da özellikle Avrupa kıtası kıyı şeridinde park etmiş gezi tekneleri, her türlü düğün, davet, kına gecesi organizasyonlarına yemekli ve yemeksiz hizmet vermekteler.
Yemekli veya yemeksiz yapacağınız organizasyonlar öncesi kiraladığınız tekneye, denizde kalma sürenizi ve rotanızı sormayı unutmayın.Ortalama 5 saat süre ile kiralanabilen boğaziçi tekneleri ile yapacağınız anlaşmaya göre bu süreyi uzatıp, kısaltabilirsiniz.Gezi süresi ve mesafesi fiyatı etkileyecektir.
Boğazda ve Eminönü'nde park etmiş olan teknelerin normal rotasında "Adalar" yoktur.Eğer Marmara Denizine açılmayı planlıyorsanız, bu fikrinizi kaptan ile paylaşın.

          kiralık  tekne ve yatlar  kiralık tekne

Boğazda park ettikleri yerlerden ( kuruçeşme, arnavutköy, aşiyan) teknelere binebileceğiniz gibi, otopark sorunu yüzünden toplu biniş için Kabataş ve Üsküdar iskelelerini de tercih edebilirsiniz.Ancak;
Şehirhatları iskelesine yanaşabilmek, rezervasyonu yaptırabilmek ve iskelelerin kapanma saatlerini öğrenmek için,  0212 313 80 34 ile irtibata geçmek gerekiyor.
* İskelelerin kapanma saatlerinden önce yanaşma olacaksa (yani mesai saatleri içerisinde yanaşılacaksa) şehirhatları ofisinden izin almaya gerek yok. Kaptanınız iskeleye telsizi ile direk irtibata geçip, yanaşabilir ve ödemesini iskeleye yapabilir.
İndirme/bindirme ücreti 15 dakikaya kadar 40,00TL ödemesini anında iskele görevlisine yapılmaktadır. 15 dk. geçerse 200,00TL olarak ödemesi yapılıyor. Eğer iskele kapandıysa (yani mesai saatleri dışında ise) 300,00 TL ödemesini, şehirhatları hesabına HAVALE/EFT yapıldığı takdirde o iskeleye rezervasyon yapılmış oluyor.
*İdo’ya bağlı iskelelere yanaşabilmek için (rezervasyonu yaptırabilmek için), İDO ofisi  0212 455 69 00  ile irtibata geçmek gerekiyor, 370 TL palamar ücreti alınıyor.

Boğaziçi teknelerinin pek çoğu kendi yemek menülerini çıkartabilecek ekip ve ekipmana sahipler.Ancak anlaşmanıza bağlı olarak dışardan catering hizmetide alabilirsiniz.
Teknede düğün organizasyonu planlıyorsanız, düğün dış çekim fotoğraflarınızı da eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yapabileceğinizi unutmayın.
Teknelerin hemen hemen hepsinde ses sistemi mevcut.Ama siz yinede anlaşma yaptığınız dj yada orkestra ile organizasyondan önce bu sistemleri kontrol edip gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.Kapalı ve açık alana hitap edebilecek bir sistemin olmasına dikkat edin.
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön