Eskiye özlem duyanlardansanız, Retro konseptli bir düğüne ne dersiniz? - Dugundavet.com

İçeriğe git

Temalı Düğünler

Retro Düğün Konsepti

Retro belli bir dönemi -1960'lar ve 70'lerin başı- tarif eden spesifik bir kategoridir.
Retro ve vintage kavramları sık sık birbirine karıştırılır. Vintage "geçmişin modasına ait" anlamına gelen genel bir tanımdır. Her retro vintage sayılır ancak vintage olan her şey retro değildir.
Vintage temalı düğün modası asla geçmez. Klasiktir ve her zaman davetlileri etkiler. Vintage düğün konseptini uygulamaya karar verdiyseniz; gelinliğinizden aksesuvarlarınıza saç ve makyajınızdan düğün müziklerinize, davetiyelerinizden her türlü dekorasyon malzemenize kadar her detayda aynı konsepti işlemelisiniz.
Retro dönemin ilham veren ikonik ünlüleri Audrey Hepburn, Marilyn Monreo ve Grace Kelly. Onların tarzları dönemin ruhunu tam olarak yansıtıyor.Retro düğün organizasyonu fikriniz için, düğün mekanı seçimlerinizde de dönemin ruhunu yansıtan barok mekanları seçebilirsiniz. Eğer mekanı o dönemi yansıtacak şekilde dönüştürmeniz gerekiyorsa inci, dantel, tül, şamdan, retro koltuk ve kumaş kullanımına özen göstermelisiniz.Düğün oteline dönüştürülmüş bir saray, tarihi bir köşk, bir klasik otomobil müzesi fazlasıyla ihtiyacınızı karşılayacaktır.Herhangi bir düğün mekanında vintage etkisi yaratmak istiyorsanız bolca objeye ihtiyacınız olacaktır.Düğünden önce eskicileri dolaşarak vintage konseptli düğün organizasyonunuz için çerçeveler, anahtarlar, vazo, bardak, siyah-beyaz fotoğraflar gibi onlarca obje bulabilirsiniz.

vintage düğün makyajı

Retro düğün konseptinizi retro saç ve makyaj ile tamamlayın.
Mükemmel kırmızı dudak ile çarpıcı saç ve makyaj uygulaması retro stilin vaz geçilmezleridir.
Ve yine bu bütünü tamamlyan gümüş yada beyaz altın takılar hoş duracaktır.

intage düğün kıyafetiRetro düğün konseptinde,gelinlik modeli seçimlerinizde vintage esintili bir gelinlik seçimi yapabilirsiniz.
Özellikle Retro dönem tercihiniz varsa döneme uygun elbise ve kombinezonu ile muhteşem 1950'ler tarzını yakalarsınız. Bir kaç akıllı dokunuş ve aksesuar ile düşük bütçeli bu şık ve zarif stili zenginleştirebilirsiniz.

Retro düğün konsepti, davetiyesinden gelin arabasına, düğün mekanından müzik seçimlerine kadar tam bir bütündür.Mümkün olduğunca bu bütüne sadık kalınmalıdır.Vintage davetiye modelleri konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi, düğün davetiyesi seçiminizi yapacağınız matbaacınızla anlayacaksınız.Düğün davetiyesi için  eskiyi yaşatmak için yeni fikirlere açıksanız sorun yok, elde bolca malzeme var demektir.

vintage düğün davetiyesi

Klasik düğün arabası kiralayan firmalar hemen hemen Türkiye'nin her bölgesinde mevcut yada çekici kirası karşılığında istediğiniz aracı şehrinize gönderiyorlar.Üstü açık bir Chevrolet yada klasik bir vos vos, Retro düğün konseptinizi tamamlayacaktır.

retro düğün arabası

Kumsal Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Osmanlı Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Film Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Doğal Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Mücevher Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Disney Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Retro Düğün Teması

Düğün Konseptleri

Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2019  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön