Baba kız düğün dans şarkıları

İçeriğe git

Baba kız düğün dans şarkıları

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dansı · 13 Ocak 2021
Baba ve kızın düğün günü birlikte dans etmeleri, bazı Gelinler için en özel anlardan biridir. Bu dans şarkısı için, Baba ve kızın birbirlerine olan sevgi ve bağlılığını ifade eden şarkılar seçmek uygun olacak. Nede olsa O, sizin hayatınıza giren ilk özel erkek.

Bu unutulmaz anı ölümsüzleştirecek etkileyici şarkıyı bulmak hiçte kolay değil. Size bu konuda rehberlik edeceğine inandığımız en iyi Baba-Kız dansı düğün şarkılarını bir araya getirdik, keyfini çıkarmanız dileğimizle…

Baba kız dansı ne zaman yapılır?

Baba ve kız dansının ilk danstan hemen sonra yapılması uygundur. Bu şekilde bakışlar ve dikkatler başka yerlere dağılmadan güzel görüntüler yakalanabilir. Damat ile seçilebilecek ortak bir şarkı eşliğinde Baba-Kız dans ederken, erkek de anne ile dansa katılabilir.
Hangi dans şarkısı veya stilini seçerseniz seçin, hem size hemde babanıza özel olduğundan emin olun. Bu hareketiniz ile düğün gününüzü daha anlamlı hale getirdiğinizi unutmayın.

Baba kız düğün dans şarkısını seçerken bunun bir hikayenin fon müziğiymiş gibi olmasına ve pistde rahat dans edebileceğiniz tempoda olmasına dikkat edin.

*Ferhat Göçer - Kızım
*Oya & Bora - Bana bir masal anlat baba
*Cem Karaca - Bu gün sen çok gençsin yavrum
*Nat king Cole - Unforgatable
*Eric Clapton - Wonderful tonight  


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön