En iyi "Gurme" evlilik teklifi önerileri

İçeriğe git

En iyi "Gurme" evlilik teklifi önerileri

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Evlilik teklifi · Cuma 08 Ock 2021
Yeme içmeye meraklıysanız sizin için hazırladığımız en iyi “Gurme Evlilik Teklifi” önerilerini inceleyebilirsiniz. Ne demişler ; “Aşkın yolu mideden geçer”


*En sevdiğiniz restoranda tatlı tepsisinin içine evlilik yüzüğünüzü yerleştirin.

*En iyi çikolata ya da kahve lezzetlerini  bir hediye sepetine yerleştirin. Hediyeler arasına evlilik yüzüğünü kendi kutusunda koyun.

 *Çikolatalı pasta diliminin tabağına çikolata sosu ile “Benimle evlenir misin?” yazdırın. Ve pasta geldiğinde evlilik yüzüğünüzü kutusunu açarak yanına bırakın.

*Bir pasta yaptırın ve üzerine “Benimle evlenir misin?” yazdırıp pasta fırınının vitrinine koydurun. Alışveriş veya programınız  bittikten sonra tatlı almak için pastacıya uğrayın ve onun için hazırlatmış olduğunuz sürpriz pastayı görmesini sağlayın.
Kız arkadaşınız pastasını seçerken vitrine baktığında sizin pastanızı gördüğünde bunun O’nun için hazırlandığını evlilik yüzüğü aracılığıyla ifade edin.

*Kendi özel evlilik teklifi mesajınızı içerecek şekilde çerez sepeti oluşturun.

*Birlikte bir pizza siparişi verin. Pizza geldiğinde onun almasını ve servis etmesini isteyin. Pizza kapağını açtığında “benimle evlenir misin ? yazısı kapağın iç kısmında olmalı.

*Birlikte bir restorana yemeğe gidin. Garsondan sipariş ettiğiniz yemeği kapaklı bir tabakta servis etmesini isteyin.(bunu daha önceden planlayın) Kız arkadaşınızın yemeği servis edildiğinde kapağın içinde “benimle evlenir misin” mesajı ile birlikte, yüzüğün olmasını sağlayın.


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön