Komik Evlilik Teklifi Önerileri

İçeriğe git

Komik Evlilik Teklifi Önerileri

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Evlilik teklifi · Salı 12 Ock 2021
Sempatik, neşeli ve kendisinden sürprizler beklenen bir kişiliğe sahipseniz, uygulayabileceğiniz “komik evlilik teklifi“ önerilerimize bir göz atın…
evlilik teklifi
*Neden sevgilimle evlenmek istiyorum sorusunun cevabı olarak, esprili bir dille 10 neden listesi yapın. Bir kalabalığın önünde ona bunları yüksek sele okuyun, veya onları telgraf, kurye, e-mail yoluyla her gün bir tanesi olacak şekilde gönderin. Evlilik teklifiniz en son kartta siz de okuduğunda yüzükle yanında olacağınız şekilde olmasına dikkat edin.
*Gerçekten sürpriz ister misiniz? Büyük bir buzdolabı kutusunun alt kısmını (tabanını) kesin. Kağıt ve kurdele ile sarın ve süslü bir kart takın “Bu hediye paketinin içinde senin için bir ömür boyu kullanmak için hazırlanmış hediye var” yazın ve Onun ofis veya ön kapısına koyu, tabii kutunun içinde kendiniz olmalısınız.

*Her zaman yediği bir kraker, çikolata, patlamış mısır  yada cips kutusunun içine evlilik yüzüğünü koyun. Aman dikkat komik olayım derken yüzüğü yutmasın 🙂
*Onun favori romantik filmini öğrenin, birlikte seyredin ve final için kendi romantik evlilik teklifi sahnenizi hazırlayın. Film bittikten sonra beyaz bir limuzin veya özel süslenmiş tekneye binin, harikulade çiçek buketleri, çikolata sepeti arasında elini tutarak yüzüğü kendisine verin.
*Başka bir komik film önerisi? En sevdiğiniz şarkıları evin dışında duyulacak şekilde bir sistem kurarak ayarlayın. Evine geldiğinde romantik şarkılarınız çalarken siz de şarkının klibine uygun giyinerek kapının önünde yüzüğünüzle evlilik teklifinizi yapın.
*Yazın açık havada onu bir Lunaparka götürüp, dönme dolaba binin. En yükseğe geldiğinizde aşağıya bakmasını söyleyin. Bu bölümde arkadaşlarınız ellerinde “evlen onunla” yazan bir pankart açmalı.
*Alışveriş merkezlerinde çocuk oyun alanlarında bulunan, uzaktan kumanda edilen bir vinç ile hediye sepetinden jetonla hediye almaya çalışılan oyunu bilirsiniz. Daha önceden bu düzeneğin sahibi ile görüşüp, planınızı yapın. Evlilik teklifi için aldığınız tek taş yüzüğünüzü kolay alınabilecek bir oyuncağın içine saklayın. Hiç bir şeyden haberiniz yokmuş gibi üzerinde “arızalı” yazan bu oyun makinesinden oyuncağınızı alın.
*Evlilik teklifi için önünde diz çöküp, sihirli kelimeleri söylediğiniz varsayalım. Elinizi cebinize attınız ve yüzük kutusunu çıkardınız. Kutuyu açmadan direk kendisine uzatın ve yüzünün alacağı şekli fotoğraflayın. Kutunun içinde, ortadan kesilmiş küçük bir kırmızı soğan olmalı ve tabi yüzüğün daha önce halkaların arasına gizlenmiş olması kaydıyla.0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön