Pembe renk düğün süslemesi

İçeriğe git

Pembe renk düğün süslemesi

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 6 Kasım 2020
Pembe ve  tonları ile bir düğün dekorasyonu planlıyorsanız, uygulamalı ve resimli örneklerden ilham alabilirsiniz. Pembe renk ile uyumlu renkleri kombin ederek etkileyici bir görüntü alabilirsiniz.
Düğün dekorasyonunda Pembe renk tercih edecekseniz, özellikle yaz düğünlerinde koyu tonları tercih etmek iddialı olacaktır. Bunun yerine uçuk pempe tonlar genel konseptle daha uyumlu olur. Mevsimine göre kullanacağınız canlı çiçekler de bütünü tamamlayacaktır.
pembe renk süsleme

Stil Öğeleri
Gelinliğinizin bel çevresinde seçtiğiniz pembe renkten saten bir kurdele, damadın yaka çiçeğinde, çocukların elbiselerinin bellerinde, manşetlerinde, ayakkabı bağlarında, şapka kenarlarında, gelin buketinizde, masa ve sandalyeleri süslemede kullanılan çiçek, kurdele ve aksesuarlarda hep benzer renk ve çiçek kombinasyonları kullanılmalıdır. Bu stilinizi vurgular  ve düğün renginizi  belirler.

Bir stil tanımlamak için tek yol genel uyum ve ahenk değildir. Karışık ton ve desenleri eşleştirebilir - pempe-gri veya soluk yeşil  gibi daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz.                    

Düğün davetiyeleriniz düğününüzün ruhunu konuklarınıza hissettirmek için kullanabileceğiniz enstrümanlarınızdandır. Düğün renk paletiniz doğrultusunda şeritler veya renk tabakaları, temanız doğrultusunda sembol, kabartma veya desenlerle davetiyenizi genel konseptinize uygun hale getirebilirsiniz.

Çiçek ve çiçek arajmanları seçtiğiniz pembe renge uygun olrak seçilmelidir. Renk paletinize uygun çiçek seçmekte zorlanırsanız beyaz renk her zaman imdadınıza yetişir. Beyaz renk çiçekler tüm dekoratif objeler ve pembe renk paletleri ile uyumludur.

Düğün pastası renk ve biçimi ile diğer stil öğelerinizi destekler özellikte olmalıdır. Hayalinizdeki düğün pastası pembe renk ise, bu rengi fon olarak düşünür ve pastayı düğün renginizle uyumlu renklerden  şeritler, şekerlemeler, lekeler, objeler veya taze çiçeklerle renklendirebilirsiniz.

Düğün renginiz beş temel konu esas alınarak (kıyafetler, davetiye, çiçek, pasta ve dekor) hazırlandı. Bunun dışında kalan peçeteler, mumlar ve aydınlatma, içecek ve ikramlar, alyans tepsi veya yastığı, konuk defteri, halı veya tablolar, masa üzeri süslemeleri, sandalyeler gibi düğün dekorasyon ayrıntılarının tümü düşünülmeli ve bu referanslar doğrultusunda gözden geçirilmelidir.Mutluluklar ...

www.dugundavet.com


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön