Sarı-Lacivert düğün süslemesi

İçeriğe git

Sarı-Lacivert düğün süslemesi

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 11 Kasım 2020
Fanatik Fenerbahçe'li gelin ve damat adaylarının uygulayabilecekleri sarı-lacivert renklerle düğün dekorasyon uygulamalarını beğeninize sunuyoruz.

Özellikle Fenerbahçeli Gelin ve damat adaylarının favori rengi olan Sarı-Lacivert'i rahatlıkla düğün konseptinize uyarlayabilirsiniz.Birbiri ile uyumlu olan sarı-lacivert renklerin tonlarıyla oynarak da daha zengin bir renk alternatifi elde edebilirsiniz. Mevsimine göre kullanacağınız canlı çiçekler de bütünü tamamlayacaktır.Uygulamalarda görelim...

sarı lacivert düğün dekorasyonu

Sarı-lacivert renkli düğün dekorasyonunu, açık ve kapalı alan davetlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Stil Öğeleri
Gelinliğinizin bel çevresinde seçtiğiniz renkten saten bir kurdele, damadın yaka çiçeğinde, çocukların elbiselerinin bellerinde, manşetlerinde, ayakkabı bağlarında, şapka kenarlarında, gelin buketinizde, masa ve sandalyeleri süslemede kullanılan çiçek, kurdele ve aksesuarlarda hep benzer renk ve çiçek kombinasyonları kullanılmalıdır. Bu stilinizi vurgular  ve düğün renginizi  belirler.

Bir stil tanımlamak için tek yol genel uyum ve ahenk değildir. Karışık ton ve desenleri eşleştirebilir -gri veya turkuaz  gibi daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz.
Sarı ve lacivert düğün süsleme


Düğün davetiyeleriniz düğününüzün ruhunu konuklarınıza hissettirmek için kullanabileceğiniz enstrümanlarınızdandır. Düğün renk paletiniz doğrultusunda şeritler veya renk tabakaları, temanız doğrultusunda sembol, kabartma veya desenlerle davetiyenizi genel konseptinize uygun hale getirebilirsiniz.

Çiçek ve çiçek arajmanları seçtiğiniz renge uygun olarak seçilmelidir. Renk paletinize uygun çiçek seçmekte zorlanırsanız beyaz renk her zaman imdadınıza yetişir. Beyaz renk çiçekler tüm dekoratif objeler ve renk paletleri ile uyumludur.

sarı lacivert pastaDüğün pastası renk ve biçimi ile diğer stil öğelerinizi destekler özellikte olmalıdır.
Düşündüğünüz düğün pastası sarı-lacivert ise, bu rengi fon olarak düşünüp ve pastayı düğün renginizle uyumlu renklerden  şeritler, şekerlemeler, lekeler, objeler veya taze çiçeklerle renklendirebilirsiniz.
Nikah şekerinde ve şeker masasında kullanabilceğiniz sarı-lacivert bademler konsepte uygun olacaktır.


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön