Ultra lüks evlenme teklifi önerileri

İçeriğe git

Ultra lüks evlenme teklifi önerileri

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Evlilik teklifi · Perşembe 15 Nis 2021
Evlilik teklifi organizasyonlarının can alıcı noktası, sevdiğiniz kişinin hiç beklemediği bir anda gerçekleşmesi ve sürpriz içermesidir. Ultra lüks olanaklarla organize edilmiş bir evlilik teklifi kesinlikle  size özel olacaktır. Sınırları zorlayan, yaratıcı ve romantik  fikirlerden biri sizin için...
Sevdiğinizi tanıyın
Doğru bir evlilik teklifi planı yapmak için sevdiğinizi iyi tanımanız, sevdiklerini, sevmediklerini, takıntılarını, korkularını bilmeniz gerekir. Yapmayı planladığınız sürpriz evlilik teklifi organizasyonunun yönünü belirleyecek olan bu veriler olacak. Karanlıktan korkan birini ışık olmayan bir yere sokamayacağınız gibi, denizden korkan birini de tekneye bindiremezsiniz.
İlk tanıştığınız yerden, birlikte en çok haz aldığınız şeylerden, ortak arkadaşlarınızdan oluşan küçük notlar alın.

Evlilik teklifi organizasyonu
Evlilik teklifi planınız için bir organizasyon firması ile çalışmak sizi rahatlatabilir. Bu heyecanlı dönemde plan yapmak, planın uygulama adımlarını takip etmek, olabilecek aksilikleri gidermek gibi detayları bırakın sizin adınıza bir organizasyon firması yüklensin. Siz olabildiğince bu heyecanlı filmi izlemenin keyfini sürün.
Şimdi sınırları zorlayan, ultra lüks olanaklarla donamış evlilik teklifi fikirlerini birlikte inceleyelim...

Dron ile evlilik teklifi

Son yıllarda düğün, davet, emlak, turizm ve bireysel video, fotoğraf çekimlerinde popüler olan dron çekimlerini orjinal evlilik teklifinde de kullanabilirsiniz. Bunun bir çok yöntemi var. Bir yada birden fazla dron kullanarak teklifinizi size özel kılabilirsiniz. Son derece kıvrak manevra kabiliyetlerine sahip dronlar ile yüzük, çiçek yada üzerinde " benimle evlenir misin?" yazan bir pankart sürprizi hazırlayabilirsiniz.
Dron ile evlilik teklifi yapabileceğiniz gibi, bu özel anın görüntülenmesinde ve kayıt altına alınmasında da faydalanabileceğinizi unutmayın.
dron ile çekim yapmak

Tekne kiralama
Artık evlilik teklifi organizasyonlarına aşina olan tekne kiralama firmaları ile çalışarak, farklı ve özel evlilik teklifi planları yapabilirsiniz. İsterseniz müzisyenler eşliğinde başbaşa bir akşam yemeği, isterseniz aşkınızın lazerle gökyüzüne yazıldığı farklı bir evlilik teklifi planı...
Tekne üzerindeyken evlilik teklifi planı yapabileceğiniz gibi karada olduğunuz bir mekandan, önünüzden evlilik teklifinizin yazılı olduğu teknelerin geçmesini de sağlayabilirsiniz.

Sinema salonu kapatın
Bu özel evlilik teklifi organizasyonu için cep sinemaları oldukça uygun olacaktır. Sevdiğiniz bir film için bilet aldığınızı aşkınıza söyleyin. Sinema salonu ile önceden görüşerek, seansı kapatın. Salona geç girin ve sevdiğiniz dost, arkadaş yada aile bireylerinin önceden salonda hazır olduğundan emin olun. Film arasında önceden hazırlanmış, aşkınızın fragmanının devreye girmesini izleyin. Finalde " benimle evlenir misin........? yazısı çıktığında, ışıklar açılmalı ve siz elinizde yüzük ile diz çökmüş bir vaziiyette hazır olmalısınız.

Reklam panosu kiralayın
Sevdiğiniz kişinin her gün kullandığı yol üzerinde bulunan reklam panoları için kiralama firması ile anlaşın. Görselde yer alacak resim, yazı detaylarını belirleyin. Ve o özel gün araba ile yada yürüyerek birlikte o güzergahtan geçin. Yüzüğünüz cebinizde hazır olsun. Bu güzel organizasyona sokak çiçekçilerini yada esnafını da katabilirsiniz.

Helikopter ile evlilik teklifi
Yüksekten korkmayan bir partneriniz varsa, helikopter ile evlilik teklifi fikri hiç de fena değil. Kısa bir şehir turunun ardından inişe geçen helikopteri, pist de ellerinde pankartlarla sevdiğiniz eş, dost ve aile bireyleri karşılarsa gerçekten hoş bir sürpriz olacaktır.

kapadokya balon turu

Balon turu ile evlilik teklifi
Kapadokya ile özdeşleşmiş olan balon turları, evlilik teklifi organizasyonları içinde alternatif oluşturmakta... Kapadokya'da balon turu düzenleyen firmalar ile iletişime geçerek kendiniz için en uygun olan tur paketini satın alabilirsiniz. Konaklama, ikramlar ve ulaşımın paket olarak sunulduğu balon turları ile evlilik teklifi fikri, orjinal ve yaratıcı olacaktır. Peri bacalarının üzerinde dolaşırken yapacağınız teklifin cevabı kesinlikle "evet" olacak...

Mutluluklar...
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön