Düğün arabası kiralama - Dugundavet.com

İçeriğe git

Düğün arabası kiralama

Düğün arabası

Düğün arabası
İster modern bir Limuzin, isterseniz 1956 üstü açık Chevrolet… Nikah masasına oturmadan önce, gelin ve damada konforlu bir yolculuk sunan düğün arabası kiralama şirketlerinden aracınızı kiralayabilirsiniz.

Düğün arabası kiralama

Gelin arabasını sadece ulaşım için kullanmayı düşünmeyin. Birbirinden alımlı klasik otomobilleri, düğün fotoğraflarınız için dekor olarak kullanabilirsiniz.
Gelin evinden başlayan seyahatiniz, düğün sonuna kadar sürebileceği gibi, daha kısa süreli de kiralayabilirsiniz. Hiç bir zaman modası geçmeyen klasik düğün otosu kiralama, eskiye göre daha çok kiralama firmasının açılması ile seçim alternatiflerini de beraberinde getirdi. Düğün arabası kiralama firmalarının otomobil çeşitliliği, organizasyon deneyimi çiftler tarafından seçim yaparken belirleyici olmakta.
Firmalar, değerlerinden ve risklerden ötürü, araçları kendi şoförleri refakatinde kiralamaktalar. Ücrete dahil olan bu hizmetin yanı sıra, gelin arabasının süslenmesi, çiçekler, mesafe fiyatı etkileyen diğere unsurlar.
Klasik gelin arabası kiralama fiyatları, aracına göre değişkenlik gösterse de, ortalama 750-TL den başlayan fiyatlarla aracınızı kiralayabilirsiniz.
Klasik düğün arabası kiralayan firmalar ile anlaşmayı, düğünden en az 1 ay önce yapın. Beğendiğiniz otomobilin bir fotoğrafını çekerseniz, düğün günü “bizim seçtiğimiz araç bu muydu?” gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.
Klasik otomobilleri düğün arabası olarak kullanmak orjinal bir fikir olsa da, bu nostaljik arabaların arızalanma risklerini de beraberinde aldığınızı unutmayın. Bu nedenle klasik otomobili kiraladığınız firmadan B planı istemeyi ihmal etmeyin.

Yurt dışında araç kiralama

İşinizi şansa bırakmayın!
Yurtdışı balayı tatiliniz için arabaya mı ihtiyacınız var? Yurtdışında araba kiralamak, uluslar arası sürücü izinlerinden, mali sorumluluk sigortasına kadar, Türkiye de araba kiralamaktan biraz daha karmaşık olabilir.
Uluslar arası araç kiralama ile ilgili tavsiyelerimiz, doğru belgelere sahip olduğunuzdan emin olmanıza ve yurtdışındayken güvenli bir şekilde araç kullanmanıza yardımcı olacaktır.
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön