Fanatik Fenerbahçe’li gelin ve damat adaylarının uygulayabilecekleri sarı-lacivert düğün dekorasyon uygulamalarını beğeninize sunuyoruz.

Düğün rengi seçimi nasıl yapılır?
Düğün tema ve mekan seçiminiz doğrultusunda birkaç renk alternatifi belirleyin.
Renk seçeneklerinizi sanat galerileri, kumaş veya perde dükkanı gibi yerleri gezerek veya dekorasyon dergileri, boya kartelaları gibi malzemelere bakarak  belirleyin. Daha sonra temanız, düğün mevsimi, en sevdiğiniz renk doğrultusunda daraltın.
Bir Pantone kitap erişiminiz varsa (kitapçılardan veya internetten yararlanabilirsiniz) seçtiğiniz renk ve tonlarına vakıf olabilirsiniz.
Bir veya iki renk arasında veya renk uyumları hakkında karar veremiyor musunuz? Merak etmeyin. Aslında, birçok kusursuz düğün dekorasyonunda belirli bir duyarlılık yaratmak için farklı renklerin birlikte çalışıldığını görebilirsiniz.
Özellikle Fenerbahçeli Gelin ve damat adaylarının favori rengi olan Sarı-Lacivert’i rahatlıkla düğün konseptinize uyarlayabilirsiniz.Birbiri ile uyumlu olan sarı-lacivert renklerin tonlarıyla oynarak da daha zengin bir renk alternatifi elde edebilirsiniz.
Mevsimine göre kullanacağınız canlı çiçekler de bütünü tamamlayacaktır.Uygulamalarda görelim…
sarı lacivert dekorasyon
Düğünümde nerede,hangi rengi ,nasıl kullanmalıyım?
Nerede,hangi rengi, nasıl kullanmalıyım sorusunun cevabı için seçtiğiniz ‘düğün tema’sı  size yol gösterecektir.
Düğününüzün yaratmasını istediğiniz etki üzerinde düşünebilirsiniz. Huzurlu mu, zen gibi minimalist bir ruh durumu mu, muhteşem mi, romantik mi, yüksek enerjili bir düğün organizasyonu mu istiyorsunuz?
Bu sorunuzun cevabı renk seçiminize yardımcı olacaktır.
Sarı-lacivert renkli düğün dekorasyonunu, açık ve kapalı alan davetlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Stil Öğeleri
Gelinliğinizin bel çevresinde seçtiğiniz renkten saten bir kurdele, damadın yaka çiçeğinde, çocukların elbiselerinin bellerinde, manşetlerinde, ayakkabı bağlarında, şapka kenarlarında, gelin buketinizde, masa ve sandalyeleri süslemede kullanılan çiçek, kurdele ve aksesuarlarda hep benzer renk ve çiçek kombinasyonları kullanılmalıdır. Bu stilinizi vurgular  ve düğün renginizi  belirler.
Bir stil tanımlamak için tek yol genel uyum ve ahenk değildir. Karışık ton ve desenleri eşleştirebilir -gri veya turkuaz  gibi daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz.
fenerbahçe temalı düğün
Düğün davetiyelerinizdüğününüzün ruhunu konuklarınıza hissettirmek için kullanabileceğiniz enstrümanlarınızdandır. Düğün renk paletiniz doğrultusunda şeritler veya renk tabakaları, temanız doğrultusunda sembol, kabartma veya desenlerle davetiyenizi genel konseptinize uygun hale getirebilirsiniz.
Çiçek ve çiçek arajmanları seçtiğiniz renge uygun olarak seçilmelidir. Renk paletinize uygun çiçek seçmekte zorlanırsanız beyaz renk her zaman imdadınıza yetişir. Beyaz renk çiçekler tüm dekoratif objeler ve renk paletleri ile uyumludur.
Düğün pastası renk ve biçimi ile diğer stil öğelerinizi destekler özellikte olmalıdır.
Düşündüğünüz düğün pastası sarı-lacivert ise, bu rengi fon olarak düşünüp ve pastayı düğün renginizle uyumlu renklerden  şeritler, şekerlemeler, lekeler, objeler veya taze çiçeklerle renklendirebilirsiniz.
nikah şekerinde ve şeker masasında kullanabilceğiniz sarı-lacivert bademler konsepte uygun olacaktır.
sarı laciver sünnet düğünü dekor
Düğün renginiz beş temel konu esas alınarak (kıyafetler, davetiye, çiçek, pasta ve dekor) hazırlandı. Bunun dışında kalan peçeteler, mumlar ve aydınlatma, içecek ve ikramlar, alyans tepsi veya yastığı, konuk defteri, halı veya tablolar, masa üzeri süslemeleri, sandalyeler gibi düğün dekorasyon ayrıntılarının tümü düşünülmeli ve bu referanslar doğrultusunda gözden geçirilmelidir.
Mutluluklar …