Polonezköy'de kır düğünü yapmak - Dugundavet.com

İçeriğe git

Polonezköy'de kır düğünü yapmak

Polonezköy'ün en iyi kır düğünü mekanları

Kır düğünü
Polonezköy, açık havada kır düğünü organizasyonu yapmanın keyfini sürebileceğiniz en iyi lokasyonlardan biri. İstanbul şehir merkezine araçla 15 dakika mesafedeki bu doğa harikası beldeyi şimdi keşfedip, Polonezköy'ün en iyi kır düğünü mekanlarından fiyat teklifi alabilirsiniz.

Polonezköy'de düğün yapmak

"
"İstanbul Anadolu yakasında bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız, Polonezköy'ü 1.sıraya yazabilirsiniz."

Polonezköy, İstanbul da kır düğünleri ile meşhur, Beykoz'a bağlı bir köy. Köy dediğimize bakmayın, birbirinden farklı ve özel pansiyonları, restaurantları ve otelleri ile Polonezköy, öne çıkan bir tatil, konaklama ve dinlenme beldesi aynı zamanda.
İstanbul'un nispeten bozulmamış, doğası ile ön plana çıkan bu şirin köyünde, yaz aylarında yapılan kır düğünleri çok meşhur.
10-15 yıl öncesine kadar Polonezköy ve çevresinde bir kaç kır düğünü mekanı varken, yeni açılan işletmelerle şuan bu sayı 150'ye yakın.
Her bütçeye uygun, yemekli ve yemeksiz kır düğünü menüleri ile hizmet veren Polonezköy düğün mekanlarının fiyatları
550 - 2000 TL arasında değişmekte. Yemeksiz yapılan düğün organizasyonlarında bu fiyatlar düşüş göstermektedir.

Kavacık'tan aracınızla Polonezköy tabelalarını takip ederek 15 dakikada ulaşabileceğiniz bu lokasyon, şehir merkezine yakın olması ve otel, pansiyon gibi konaklama avantajları ile ön plana çıkıyor.
Bu bölümde yeralan Polonezköy kır düğünü mekanlarını incelerken, yağmur olasılığına karşın kapalı alan seçeneğini ve ihtiyacınıza göre konaklama olanaklarınıda sormanızda yarar var.

Mutluluklar ...

Kır düğünü organizasyonu

Artı ve eksileri ile kır düğünlerinin detayları
Cıvıl cıvıl bir kır düğünü organizasyonu için detayları gözardı etmeyin. Avantajları ve dezavantajları ile kır düğünü planlaması nasıl olmalı? Renkler, konsept, ikram, müzik ve objeler...Kır düğünlerinin artıları ve eksileri bu yazı dizimizde...
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön