Ses, ışık ve görüntü sistemleri kiralama firmaları - Dugundavet.com

İçeriğe git

Ses, ışık ve görüntü sistemleri kiralama firmaları

Ses-Işık-Görüntü Sistemleri Kiralama

Profesyonel teknik hizmetler

Tüm düğün ve davet organizasyonlarınızda profesyonel teknik çözümler sunan ses, ışık ve görüntü sistemleri kiralama firmalarıyla çalışarak, risklerinizi azaltabilirsiniz. Gelişen teknolojiyi işine empoze etmiş bir firma ile çalışmak, mükemmel sonuçlar çıkaracaktır.

Ses, ışık ve görüntü sistemleri

Ses, Işık ve görüntü sistemleri, görsel ve işitsel olarak organizasyonların en önemli teknik gereksinimleridir.İyi kumanda edilmiş profesyonel bir ses istemi ile, dj veya orkestranın yaptığı müziği rahatsız olmadan dinleyip, keyif alabilirsiniz.İyi ses sistemi, çok ses çıkaran sistem demek değildir.Önemli olan yapılan müziğin temiz ve kayıpsız olarak dinleyici ile buluşmasıdır.Ses sistemi kiralama hizmeti alırken bu kriterleri unutmayın.
Dj'in ses sistemi canlı müzik için gereken ses sistemine göre daha azdır.Canlı müzik için gereken ses sisteminin içeriğinde mikrofon, mixer, monitör hoparlör ve diğer dış hoparlörler ana malzemeyi oluşturur.Dj'in ses sisteminde ise kullandığı CD çalarlar veya pc ile dış hoparlörler ana malzemeyi oluşturur.

Işık sistemleri kiralayarak, düğün organizasyon mekanınızda değişik atmosferler yaratabilirsiniz.Düğünden sonra geriye kalan fotoğraf ve video kayıtlardır.İyi dizayn edilmiş bir ışık sistemi ile gelin ve damadın ilk dansından başlayarak gerek pist de, gerekse organizasyon mekanın her alanında farklı atmosferler oluşturabilirsiniz.Üstelik düğün/davet mekanında, kaybetmek (saklamak) istediğiniz noktaları ışık oyunlarıyla kamufle edebilirsiniz.Işık sistemi kiralama hizmeti alırken mekanı ve pisti ayrı düşünün.Pist ve düğün alanı ışıklandırmasında robot ışıklar kullanılıyor.Robot ışıklar içinde bulunan renk ve gobolar ile istediğiniz atmosferi yaratmada profesyonel çözümler üretiyor. Düğün ve davet organizasyonlarında, pist için kiralanan ışık sistemleri, Truss denilen aliminyum karışımlı düzenekler ile yükseltilip daha iyi ışık yayılması ve görsel etkileşim sağlanıyor.

Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın hikayelerinin perdeye yansıtılması veya düğün boyunca tüm video çekimlerinin ekranda yer alması görsel açıdan zenginlik yaratmakta.Görüntü sistemleri denildiğinde eskiden projeksiyon makinesi ile perdeye yansıtılan görsel ve video çekimleri aklımıza gelirdi.
Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte Led ekranlar, perde ve projeksiyonların yerini aldı. Görüntü ve kablo kirliliğini ortadan kaldıran Led ekranlar, sadece gece değil gündüz organizasyonlarında da rahatlıkla kullanıbilen ve görüntü kaybı yaşatmayan sistemler.

Teknoloji geliştikçe organizasyonların derinliği, organizasyonların içinde yeralan ürün ve görev dağılımının çeşitliliğide artmakta.Işıklı harflerin düğün organizasyonlarına girişide bu değişimle paralel ilerlemekte. Son yıllarda revaçta olan ışıklı harfler ile gelin ve damadın isimlerinin baş harfleri organizasyon mekanlarının baş köşesini süslemekte....Işıklı harf kiralama talepleriniz için bize yazabilirsiniz.

düğün ışıklandırma

Firma tercihinizi yaparken kullanılan malzenin niteliği, kiralama ücreti ve önceki deneyimlerini göz önünde bulundurun.
Bu bölümde bölgenizde yeralan Ses-ışık-görüntü sistemi kiralama firmalarından ücretsiz teklif isteyebilirsiniz.


Dugundavet.com

Düğün ışık sistemlerinin önemi

İşinizi şansa bırakmayın!

Düğün ve davet organizasyonlarının önemli tamamlayıcı öğelerinden biri ışık sistemleridir. Işık sistemleri sahne ve pist de kullanılan şow amaçlı olanlar ile dekorasyonda kullanılan ışık sistemleri olarak 2 bölüme ayrılır.
                                            Devamı
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön