Teknede düğün organizasyonu - Dugundavet.com

İçeriğe git

Teknede düğün organizasyonu

Teknede düğün

Teknede düğün organizasyonu

Denizin üstünde, dalga sesleri arasında, yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonları yapabileceğiniz tekneleri inceleyin.
Kiralık  tekne, gemi ve özel yatlarından ücretsiz teklif isteyebilirsiniz.

Teknede düğün organizasyonu

Doğa ve tarihi güzellikleri ile sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın da sayılı şehirlerinden olan İstanbul Boğaziçi’nde teknede düğün/davet organizasyonu yapmak, başlı başına bir farkındalık yaratır. İstanbul boğazına bambaşka bir silüet kazandıran köprü ışıklandırmaları, sahilde bulunan bir çok tarihi eserin gece özel ışıklandırılmış görüntüsü, kız kulesi, sarayburnu yarımadası ve adalar... Düğün organizasyonunuz için başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz şehir manzarası, hem sizin, hemde misafirleriniz için unutulmaz anlar bırakacaktır. İster lüks bir yat, ister tarihi bir vapur kiralayın, güverteden denizi seyredip, güzel fotoğraflar çekmek bile farklı bir deneyim.

İstanbul da, sayıları ve kaliteleri giderek artan birbirinden farklı kiralık boğaziçi tekneleri ile bu eşsiz manzaralar eşliğinde, yemekli ve yemeksiz düğün ve özel davet organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Tekne, gemi ve özel yat kiralama ile ilgili öğrenmek istediğiniz her konuda bizden yardım telep edebilirsiniz. info@dugundavet.com


Teknede evlilik teklifi organizasyonu
Evlilik teklifi

Teknede evlilik teklifi organizasyonu planlamak, denizde olmanın romantik atmosferi nedeniyle diğer evlilik teklifi fikirlerinden bir adım öne çıkıyor, üstelik organize edilmesi çok kolay.
tatili ucuza getirmenin yolları
tatil bavulu hazırlamak
Kapadokya balon turu
Avrupa'nın en iyi 10 kayak merkezi

Kapadokya Balayı ve Konaklama

Kapadokya'yı keşfedin.

Ekonomik balayı programı

Balayı tatilinizi planlarken, bütçe kısıntısı uygulayabileceğiniz ipuçları bu yazımızda. İnceleyin, karlı çıkın!

Balayı bavulu hazırlama

Düğün telaşı ve yorgunluğu derken balayı bavulunuzda eksik bir şey olmasın. Tatil ihtiyaçlarınızın bulunduğu yazımızı inceleyin.

Avrupa'nın en iyi 10 kayak merkezi

İtalya, İsviçre, Avusturya ve Bulgaristan'da bulunan Avrupa'nın en iyi kayak merkezleri


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön